O firmie

Budujemy z pasją!

Jako zespół profesjonalistów tworzących firmę MAREK BUD oferujemy Państwu rzetelne i terminowe wykonanie prac budowlanych i wykończeniowych. Jesteśmy gotowi do podjęcia się każdego, nawet z pozoru najtrudniejszego zadania. Bazując na swoim długoletnim doświadczeniu możemy zapewnić Państwu najnowsze rozwiązania technologiczne. Nieustannie śledzimy światowe trendy, co pozwala nam zyskać przewagę nad konkurencją w kwestii budowy domów pod klucz.

Posiadamy fachowców z zakresu budownictwa, jak i usług tynkarskich. Naszą specjalizacją są tynki maszynowe (tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe). Wielkopolska jest głównym obszarem naszej działalności, gdzie zdobywamy coraz szersze grono zaufanych klientów. Podczas wszelkich prac budowlano-wykończeniowych chętnie doradzamy naszym klientom i sugerujemy najlepsze rozwiązania. Każdego z naszych klientów traktujemy indywidualnie, ponieważ wiemy, że każdy ma inne oczekiwania dotyczące własnych czterech ścian. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chcą spełnić marzenie o swoim własnym domu.Działamy głównie na terenie miast: Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Wolsztyn, Świebodzin, Opalenica, Sulechów, Międzyrzecz.

Od początku swojej działalności, wyznaczyliśmy sobie jasny cel – zadowolenie klientów ze współpracy z nami. Dążymy do niego przez cały czas, podnosząc jakość usług i korzystając z najnowszych technologii. Jesteśmy świadomi tego, że tynki w Państwa domu wykonujemy na wiele kolejnych lat. Muszą być idealne, równe, gładkie i przede wszystkim trwałe. Aby taki wynik osiągnąć, w pełni wykorzystujemy swoje doświadczenie i umiejętności.

Kto tworzy naszą firmę?

Doświadczeni pracownicy

Zatrudniamy wyłącznie wyspecjalizowanych fachowców z branży budowlano-remontowej. Pomimo że specjalnością firmy są tynki, nie obce są nam inne prace budowlane i wykończeniowe: wznoszenie ścian, budowa stropów, wykonywanie wylewek, schodów oraz glazurowanie, malowanie i wiele innych. Każdy z nas od wielu lat ma kontakt z pracami wykończeniowymi i budowlanymi, dlatego potrafimy odnaleźć się w każdym zleceniu, dając 100% zaangażowania. Efektem naszej pracy są piękne wnętrza, gotowe do zamieszkania lub wykonywania dalszych prac.

Jak współpracujemy z klientami?

Wizja lokalna

Przed przyjęciem zlecenia do realizacji, zawsze przeprowadzamy wizję lokalną w miejscu budowy. Pozwala nam ona lepiej poznać specyfikę zlecenia, ocenić ewentualne trudności oraz zaproponować rozwiązania, których inwestor być może nie wziął pod uwagę. Kolejnym etapem jest przygotowanie kosztorysu robót i przedstawienie go klientowi do akceptacji. Po jej uzyskaniu, podpisujemy umowę, w której zostają określone wszystkie szczegóły prac: termin rozpoczęcia i zakończenia robót, ich zakres, cenę usług.

Nasza firma oferuje doradztwo i kosztorys robót. Wykonanie wielu projektów oraz wieloletnie doświadczenie pomoże nam w doborze najlepszych rozwiązań w zależności od rodzaju budowy oraz Państwa potrzeb.

Newsletter

© 2019 All rights reserved​

Made with ❤ with Neo Fusion